לייעוץ חייגו 08-9461554
איתור וטיפול בנזילות מים

המרזב הדקורטיבי – החברה המקצועית לאיתור נזילות ורטיבות

מאז שנת 1965 עוסקת חברת המרזב הדקורטיבי באופן מקצועי ומקצועני במיוחד בתחום הרחב של מרזבים מכל הסוגים ושירותים על פי הצורך – התקנת מרזבים, תיקונים ושיפורים, וייצור אביזרים נלווים לצנרת ואינסטלציה. החברה מוכרת ביותר בתחום ושמה הולכת לפניה, גם בשוק הלקוחות הפרטיים וגם עבור חברות, מפעלי תעשייה ואפילו רשויות מקומיות.

חברת המרזב הדקורטיבי עוסקת ומוכרת מרזבים ואביזרים העשויים מחומר גלם משובח ומצוין בלבד, והדבר נראה לעין בשלל הפרויקטים שביצעה החברה ומבצעת בהווה. דרך חברת המרזב הדקורטיבי ניתן לרכוש ולהזמין מרזבים העשויים ממגוון חומרים – פח, מתכת, נירוסטה ואלומיניום, על פי צרכיו של הלקוח.

למה אסור להזניח רטיבות?

במידה ומתגלים סימני רטיבות כלשהם צריך מיד לבצע איתור נזילות , הם עלולים להצביע על כך שאיפשהו ישנו צינור שאינו תקין או תקלה אחרת ברשת האינסטלציה. מעבר לפגיעה חמורה מאד באיכות החיים של הדיירים בדירה (ריח לא נעים של טחב, הופעת עובש על הקירות ואפילו במקרים חמורים טפטוף של מים בתוך הדירה), מדובר במים שזורמים וכידוע לכל תושב במדינת ישראל – המדינה מאד ענייה במים ואסור לתת למים לזרום לחינם, גם אם מדובר בטפטוף עדין.

כל סימן לרטיבות או נזילות במרזבים צריך להדליק נורה אדומה ויש לטפל בסימנים אלה אופן מיידי על ידי אנשי מקצוע מוסמכים בלבד שיידעו לטפל בבעיה על מנת להקטין את הנזק ככל האפשר וכמובן לדאוג שהתקלה לא תחזור על עצמה.

איך מאתרים את מקום התקלה?

כאשר ישנה נזילה במרזב, קל מאד לראות אותה ולראות איפה היא מתחילה ומסתיימת, ואיזה קטע במרזב צריך לתקן. המומחים של חברת המרזב הדקורטיבי יגיעו מיד למקום התקלה וייתנו ייעוץ ועזרה באשר לסוג המרזב שמומלץ להתקין או להחליף ומאיזה חומר כדאי שהוא יהיה עשוי.

לא כל מרזב מתאים לכל בניין מגורים או בית וההחלטה על התקנת מרזב צריכה להתקבל על ידי איש מקצוע מומחה בתחום שמכיר שלל פתרונות וסוגי מרזבים כך שההתאמה תהיה מושלמת ותקלות לא יישנו. בנוסף, בחברת המרזב הדקורטיבי יוכלו לעזור ולתמוך בפרויקטים שהלקוח מעדיף לבצע בהם הרכבה עצמית ויוכלו לתת ייעוץ באשר לתקינות המרזב והחומרים. גם לייעוץ ראשוני מומלץ לפנות למומחים של חברת המרזב הדקורטיבי לקבלת עזרה ולהקתנת פרקט נשמח להמליץ על חברת ארודור פרקט.