לייעוץ חייגו 08-9461554
התקנת מרזבים בגובה

 

התקנת מרזבים בגובה

המרזב הדקורטיבי לפחחות בניין ומרזבים מציעים פתרונות רבים בצורה של מרזבים מסוגים שונים, ציפוי אלומיניום, ארגזי חול מאלומיניום, אלמנטים נלווים לגגות רעפים ועוד. החברה כוללת צוותי עבודה מקצועיים אשר עובדים בגבהים עבור התקנה של מרזבים אשר סובלים מבלאי בגלל הרוח והשמש.

מדוע התקנה של מרזבים הינה פעולה מורכבת?

אז אם חשבתם שהתקנות של מרזבים הם עניין של מה בכך, צר לנו לבשר לכם שמדובר בטעות גדולה. התקנות מרזבים דורשת צוותי עבודה מנוסים ומיומנים אשר עובדים בגובה שכן מרזבים כידוע נמצאים על גגות הבתים, וכאשר מדובר בהתקנה של מרזבים לבניינים משותפים רבי קומות הדבר עלול להיות כרוך באי אלו סכנות. כאשר ישנו צורך בהתקנות של מרזבים בגובה חשוב מאד לפנות לחברה שצברה ניסיון רב ומוכח בתחום שתוכל לבצע את ההתקנה בצורה הראויה מבלי לפגוע באיכות של המרזב.

במה כרוכה התקנה נכונה ומתאימה של מרזבים לבתים?

מרזבים לעתים סובלים מבלאי בגלל הרוח והשמש, דבר זה דורש תיקון או לחילופין התקנה מחודשת, ויפה שעה אחת קודם. התקנה של מרזבים, מעבר לכך שדורשת כוח פיזי בשל הגובה שבו המרזב מותקן בדרך כלל, היא גם מחייבת התאמה מקסימאלית בין המרזב לסוג הבית. על מנת שהמרזה יתפקד בצורה נכונה ותקינה וכן במטרה לשמור על עמידותו לטווח הארוך חשוב מאד להקפיד על בחירה נכונה של אביזר החיבור, גודל התעלה, המיקום של צינור הירידה ועוד רכיבים.

חברות מקצועיות בתחום של התקנות מרזבים

אז כדי להימנע מאי נעימויות כאלו ואחרות אנו ממליצים לכם בחום לא לבצע את ההתקנה של המרזב בכוחות עצמכם אלא לפנות לחברה מנוסה ומקצועית בתחום. התקנה של מרזבים נדרשת לבעלי מקצוע בעלי ידע נרחב בתחום כמו כן נדרשת רמת זהירות גבוהה במיוחד כאשר מי שלא ביצע את סוג העבודה הזו בעבר וודאי כלל לא מודע לכללי הבטיחות והזהירות שעל פיהם יש לנקוט בשעה שמתקינים מרזבים בגבהים.