לייעוץ חייגו 08-9461554
חיתוך וכיפוף פחים

חיתוך וכיפוף פחים

השילוב בין פרקטיקה לבין עיצוב מגיע ליותר ויותר תחומים בחיים, והוא רלוונטי מאוד כאשר אנחנו מדברים על עיצוב הבית האישי שלנו. בחברת המרזב הדקורטיבי, אשר מבצעת עבודות של חיתוך וכיפוף פחים כבר משנת 1965 מבינים את העיקרון הזה בדיוק ופועלים על מנת לבצע חיתוך וכיפוף פחים שיהיה לא רק פרקטי, אלא גם נעים לעין ומתאים לעיצוב הבית.

פחחות

מבין עבודות מתכת כאלו ואחרות, קיימת העבודה עם מרזבים. המרזב, הוא מתקן שלעיתים עשוי נחושת ולעיתים פח מגלוון, אבץ או אלומיניום, כאשר הבחירה נעשית בעיקר בשיקולים של איכות החומר מול עיצוב ונראות סופית של המרזב. המרזב אחראי על הוצאת המים מתוך גגות רגילים או גגות רעפים במידה ויורד גשם וכדומה.

עד כמה חשובה פחחות בניין לבית שלנו?

המרזב, שמגיע מהעולם של חיתוך וכיפוף פחים, משמש כגורם מרכזי בשמירה ותחזוקה של בתים ומשרדים. על כל בית יורד בשלב זה או אחר הגשם, ולכן הוא לא יכול להצטבר סתם כך על גג הבניין, מכיוון שיכולות להיות הצטברויות מים גדולות שיכולות לפגוע בעמידותו של החומר שנמצא על הגג. בגגות רעפים המים אמנם יורדים מהגג אל זולגים מכל קצוות הבית, גם זה לא מצב רצוי, ולכן ניתן לדבר עם חברת חיתוך וכיפוף פחים ולהתקין מרזב שירכז את הזליגות בצורה אחידה ולמקום ספציפי, נשמח להמליץ על חברת שמעון חסון שיש שתעניק לכם את השירות המושלם לעיצוב המטבח.

כיפוף פחים ושימושים אחרים

בנוסף למרזבים אותם חשוב להתקין בכל בית, ישנן עוד עבודות חיתוך וכיפוף פחים רבות שניתן וצריך לבצע. אחת מעבודות חיתוך וכיפוף פחים שקיימות היא עבודה על בניית ארגזי רוח. ארגזי רוח הם עוד חלק חשוב מהשמירה על עמידותו של גג הבית ביחד עם המרזב. כחלק מתהליך בניית הגג של הבית, מוסיפים גם איזו שהיא צורה בקצה הגג. הצורה הזו מאפשרת לגג לעמוד בצורה איתנה יותר מול רוחות חזקות וכדומה. בכדי ליצור עמידות חזקה פי כמה, רצוי לבקש מהחברה שמבצעת עבורכם עבודות של חיתוך וכיפוף פח, שארגז הרוח יהיה גם הוא עשוי מאלומיניום.

התקנת מוצרים שעברו עיבוד פח

לאחר שהעבודה סביב חיתוך וכיפוף פחים למרזב או ארגז הרוח שלכם הסתיימה, ניתן לבצע את ההתקנה באופן עצמאי, או להזמין את החברה שביצעה עבורכם את אותו חיתוך וכיפוף פחים גם לשם ביצוע ההתקנה. שתי האופציות אפשריות ויכולות להתאים, הכול תלוי בכם.
במידה ואתם כבר מכירים את סוג העבודה, מדייקים באופן שבו אתם מתקינים מוצרים שקשורים אל חיתוך וכיפוף פחים חשובים שכאלו ויודעים לעבוד בגובה בצורה בטוחה, זה יכול להתאים לכם. במידה ואתם לא בטוחים כיצד לעבוד עם מוצרים שעברו חיתוך וכיפוף פחים, ולא יודעים כיצד לעבוד בגובה, עדיף להזמין אנשי מקצוע שיתקינו בצורה איכותית ותתאים לתמיד וללא צורך בתיקונים.