לייעוץ חייגו 08-9461554
מרזבים

 מכונה ניידת לייצור מרזבים

מטרתם של מרזבים היא לנקז נוזלים של גשמים אשר מצטברים על גבי הגג שלנו או גג הרעפים שלנו, ולהעבירם למקום המתאים מחוץ לבית או לגג שלנו. חשוב תמיד להיזהר כאשר אנו מתקינים מרזבים שלא יסתמו על ידי עלים או לכלוכים אחרים שיכולים להיתפס לנו בתוך מרזבים שמותקנים על הגג. לפעמים הרוח מעיפה עלים רבים על הגג שלנו ברמה כזו שכאשר ייכנסו כולם ביחד אל תוך המרזבים הם יסתמו אותם. במקרה כזה יהיה עלינו לעלות אל גג הבית ולפתוח את סתימת המרזבים. כאשר אנו רוצים מרזבים איכותיים אנחנו יכולים להיות בטוחים כי פעולת ניקוז הנוזלים תתבצע באופן קבוע בצורה האיכותית ביותר ולא ייסתמו לנו המרזבים בייחוד כאשר נפנה אל חברת מרזבים איכותית שמציעה לכל לקוחותיה שירות מקצועי, בטיחותי ויעיל.

מדוע מומלץ להתקין מרזבים?

אנשים רבים בוחרים לבצע התקנה של מרזבים כיום בבתים שלהם או במשרדים של עבודה. הסיבה לביצוע התקנה של מרזבים היא בשל כל היתרונות הרבים ומניעת נזקי מים בעונות החורף הגשומים בישראל – מרזבים מאפשרים לנו להיות בראש שקט כאשר אנחנו יודעים שבתקופות החורף הגשום, כל הגשם שיורד לא מצטבר לנו ועומד על הגג שלנו אלא מתנקז בצורה טובה דרך מרזבים שהתקנו מראש על הגג.

המון לקוחות שלנו הגיעו למסקנה כי מרזבים הם כלי חשוב לשמירה על הבית ולכן יותר ויותר לקוחות ופונים אלינו בבקשה להתקין מערכות שלמות של ניקוז מים.

תהליך תכנון והתקנה

כאשר אנו מעוניינים לבצע התקנה של מרזבים, נוכל לפנות אל חברת מרזבים איכותית שמציעה ללקוחותיה שירות זה. חברת המרזב הדקורטיבי, מציעים שירות ייחודי בישראל של תכנון, ייצור והתקנה של מרזבים ללקוחות פרטיים, עסקיים וועדי בית. כל עבודה ופרויקט שלנו מתוכנן היטב ונבדקים ומאושרים על ידי מהנדסי בניין שלנו.

לאחר כל התקנה הצוות יבצע ביקורת ובדיקת איכות ויוודא שאין נזילות מים שכל החיבורים נמצאים במקומות הנכונים מה שמבטיח עמידות במזגי אוויר קשים.

דוגמאות של עבודות ופרויקטים שביצענו

מרזב בשני צבעים
התקנת מרזב לבן בבית פרטי

מרזב אלומיניום דמוי נחושת
התקנת מרזב

מרזב לאורך הבניין
התקנת מרזב ומערכת ניקוז בגובה

מרזב מאבץ
מרזב דקורטיבי צבע כסף

מרזב נחושת
מרזב דקורטיבי בצבע זהב

מרזב נחושת+התחברות ליציאה קיימת בקיר
התקנת מרזב דקורטיבי מעוצב

עבור לצפייה בפרויקטים ועבודות נוספות שלנו

 

מידע על השירות שלנו

"המרזב הדקורטיבי" - אנו חברה ששומרת על איכות וסטנדרטים גבוהים של  מוצרינו

אנו  מעסיקים  בעלי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום - מוסמכים, בעלי ניסיון רב ומוניטין מוכח.

אנו מספקים לכלל לקוחותינו שירותים שונים בתחום של מרזבים:

  1. פחחות

  2. גגות רעפים

  3. ארגזי רוח

  4. ארגזי רוח מאלומיניום

  5. תיקון מרזבים

  6. וניקוי נקודות ניקוז מים

  • צוות המקצועי שלנו ישמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב, איש המקצוע שלנו ילווה אתכם בכל התהליך החל משלבי התכנון ועד לסיום בניית הפרויקט והתקנת מערכות ניקוז המתאימות.

  • אנו בין החברות היחידות בארץ שמעניקות שירותי התקנת ושיפוץ מרזבים בגובה, יש לנו את כל הכלים לבצע תיקונים נקודתיים בלי לפרק את המערכת הקיימת

  • אנו מעניקים שירותים בכל ההיקפים החל מתיקונים קטנים של מרזבים ללקוחות פרטיים ועד לפרויקטים מסובכים וגדולים ביותר הדורשים תכנון הנדסי מורכב .

  • בפנייה אלינו אנו מתחייבים לספק שירות מקצועי, יחס אישי ואדיב, מקצועיות עליונה בכל השלבים והכי חשוב אספקה והתקנה של מרזבים באיכות ובעיצוב שהוזמן .

לפרטים נוספים וקבלת ייעוץ חינם צרו איתנו קשר :
בטלפון :
9461554 - 08 
נייד:  5289227 - 050  ,  6885812 - 050

18/06/2013