לייעוץ חייגו 08-9461554
מרזבים

מטרתם של מרזבים היא לנקז נוזלים של גשמים אשר מצטברים על גבי הגג שלנו או גג הרעפים שלנו, ולהעבירם למקום המתאים מחוץ לבית או לגג שלנו. חשוב תמיד להיזהר כאשר אנו מתקינים מרזבים שלא יסתמו על ידי עלים או לכלוכים אחרים שיכולים להיתפס לנו בתוך מרזבים שמותקנים על הגג. לפעמים הרוח מעיפה עלים רבים על הגג שלנו ברמה כזו שכאשר ייכנסו כולם ביחד אל תוך המרזבים הם יסתמו אותם. במקרה כזה יהיה עלינו לעלות אל גג הבית ולפתוח את סתימת המרזבים. כאשר אנו רוצים מרזבים איכותיים אנחנו יכולים להיות בטוחים כי פעולת ניקוז הנוזלים תתבצע באופן קבוע בצורה האיכותית ביותר ולא ייסתמו לנו המרזבים בייחוד כאשר נפנה אל חברת מרזבים איכותית שמציעה לכל לקוחותיה שירות מקצועי, בטיחותי ויעיל.

מדוע מומלץ להתקין מרזבים?
אנשים רבים בוחרים לבצע התקנה של מרזבים כיום בבתים שלהם או במשרדים של עבודה. הסיבה לביצוע התקנה של מרזבים היא בשל כל היתרונות הרבים ומניעת נזקי מים בעונות החורף הגשומים בישראל – מרזבים מאפשרים לנו להיות בראש שקט כאשר אנחנו יודעים שבתקופות החורף הגשום, כל הגשם שיורד לא מצטבר לנו ועומד על הגג שלנו אלא מתנקז בצורה טובה דרך מרזבים שהתקנו מראש על הגג.המון לקוחות שלנו הגיעו למסקנה כי מרזבים הם כלי חשוב לשמירה על הבית ולכן יותר ויותר לקוחות ופונים אלינו בבקשה להתקין מערכות שלמות של ניקוז מים.

תהליך תכנון והתקנה
כאשר אנו מעוניינים לבצע התקנה של מרזבים, נוכל לפנות אל חברת מרזבים איכותית שמציעה ללקוחותיה שירות זה. חברת המרזב הדקורטיבי, מציעים שירות ייחודי בישראל של תכנון, ייצור והתקנה של מרזבים ללקוחות פרטיים, עסקיים וועדי בית. כל עבודה ופרויקט שלנו מתוכנן היטב ונבדקים ומאושרים על ידי מהנדסי בניין שלנו.לאחר כל התקנה הצוות יבצע ביקורת ובדיקת איכות ויוודא שאין נזילות מים שכל החיבורים נמצאים במקומות הנכונים מה שמבטיח עמידות במזגי אוויר קשים.

תפקיד המרזבים הוא לנקז את מי הגשם בתקופת החורף מהגגות ולמנוע אפשרות שח מים עומדים, רטיבות, הרס ועוד.
קיימים סוגים שונים של מרזבים ומותאמים אישית ללקוח - ומטרתם דומה - להמנע מבעיות אפשריות של רטיבות.
כיום מתקינים מרזבים חיצונים ממגוון חומרים לפי היכולת הכלכלית של הלקוח והעדפתו האסטטית.
כמו כן קיימים בחברתנו מרזבים מנחושת, אבץ מיושן ופח מגולוון וכן אלמנטים לגגות ועוד... לכל חומר היתרונות והחסרונות שלו.
 

תהליך התקנת המרזב כולל מדידה של אורכו וחישוב נכון ע"י אנשי המקצוע שלנו.
מרזבי אלומיניום המיוצרים בשיטת ROLL FORMING
המאפשרת ייצור מרזבים באורכים בלתי מוגבלים בבית הלקוח.
כגון פחים סטנדרטים לגגות שנמצאים במפעלינו במלאי בכל זמן.
חברתנו מעניקה לשירות לקוחותיה ניסיון רב שנים וכן אלפי לקוחות מרוצים בתחום המרזבים והגגות
שמעידים על מוצרינו ואכותינו ללא פשרות.
חברתנו מעניקה צוות התקנות מקצועי ואמין וכן אפשרות להרכבה עצמית כולל הדרכה וליווי צמוד בכל שאלה.

הקודם   1   הבא

מרזבים