לייעוץ חייגו 08-9461554
ניקוב CNC

מכונות משוכללות לביצוע ניקוב CNC
בעולם שבו אנחנו חיים מתכת היא מסוג אותם החומרים שלא נוכל לחיות בלעדיהם. המתכת יכולה לשמש אותנו כמעט בכל דבר שאנחנו עושים או יוצרים, בין אם מדובר על מרזבים שאנחנו בונים ומתקינים בבית, חלונות או רהיטים אחרים. כדי שניתן יהיה להתאים את המתכות השונות לצרכים שלנו עלינו לבצע בהן ניקוב CNC, וכדי לעשות זאת צריך ידע, ניסיון וגם לא מעט ציוד מתאים. לכן, בין אם אתם אנשים פרטיים שרוצים להזמין מרזבים מיוחדים הביתה ובין אם אתם לקוחות עסקיים, כדאי יהיה לבדוק מאיזו חברה מקצועית אתם מזמינים את המתכות שלכם.

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר
זה לא משנה איזה סוג של מוצר אתם רוצים להזמין ולאיזה שירות בדיוק אתם זקוקים, כי בכל מקרה אין סיבה להתפשר על משהו שהוא פחות מהטוב ביותר. לכן, גם כאשר אתם רוצים להזמין עבודות מתכת שונות כדאי יהיה לבדוק שאתם פונים אל חברה שיש ברשותה את המכונות הכי מתקדמות. משמעות הדברים היא שכדאי לכם לבדוק איזה מכונות ניקוב CNC מחזיקה החברה המקצועית שאליה אתם פונים כי אם הטכנולוגיה המתקדמת כבר כאן, אז למה לא לעשות בה שימוש? יש היום הרבה חברות שעוסקות בתחום המתכות אך לא בכל מקום תקבלו שירות מספיק מתקדם ואיכותי כך שכדאי לבדוק בשבע עיניים בידי מי אתם מפקידים את המשימה.

שימו לב לחוות הדעת ולמוניטין
מעבר לכך שכדאי לכם לפנות רק אל חברה שיש לה מכונות ניקוב CNC מתקדמות ומשוכללות, כדאי גם לבדוק כמה שיותר פרטים על החברה שממנה תזמינו שירות. לכן חברת "המרזב הדקורטיבי" זו הכתובת הנכונה עבורכם, כי אחרי עשרות שנים שהחברה נותנת שירות בתחום, אין ספק שהיא הטובה מכולן. החברה לא רק מחזיקה את המכונות הכי מתקדמות שיש בענף המתכות אלא גם מציעה לכם מענה קולי בכל עת במספר: 08-9461554 כך שעם שירות כזה בטוח שתמיד תצאו מרוצים. המחירים של "המרזב הדקורטיבי" נוחים לכל אחד ואתם מוזמנים ליצור קשר עם נציגי החברה עוד היום.

מנקבת ממוחשבת בעל יכולת ניקוב פחים בגודל 1500/4000 מ"מ
כושר ניקוב 30 טון בעל צריח 40 כלים תוצרת NISSIMBO יפן.
1500 מכות בדקה, מהירות מהלך עבודה 102 מטר בדקה.
מערכת מנוע סרבו תוצרת גרמניה.
מנקבת נוספת תוצרת גרמניה  BOSCHERT בעל יכולת ניקוב פחים עבים וקטנים לייצור קטן ולא סדרתי.

הקודם   1   הבא

ניקוב